top of page
Tuition : 9-12 Grade

4 sessions/Month(4 in-home + 0 online) ...................................... $140
8 sessions/Month (4 in-home + 4 *online)..................................... $230
* online sessions are used for homework/test prep assistance during the week
Save with Monthly Plans
(9-12)
$40/hr
bottom of page